RT0402DRD0751RL
MFR.Part #
RT0402DRD0751RL
JLCPCB Part #
C853676
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS