SMDJ43CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMDJ43CA/TR7
JLCPCB Part #
C3712549
Package
DO-214AB(SMC)
Description
3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) Abolished Device ROHS