KNP100FT-52-30R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP100FT-52-30R
JLCPCB Part #
C1393953
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS