RT0402DRD071K78L
MFR.Part #
RT0402DRD071K78L
JLCPCB Part #
C853567
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS