MFR-25FTF52-32K4
MFR.Part #
MFR-25FTF52-32K4
JLCPCB Part #
C3469587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS