MF0207FTE52-68K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FTE52-68K1
JLCPCB Part #
C1374660
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS