PNP4WVFT-73-1R5
MFR.Part #
PNP4WVFT-73-1R5
JLCPCB Part #
C3473742
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS