RC0402BR-074K75L
MFR.Part #
RC0402BR-074K75L
JLCPCB Part #
C5858917
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS