RT1206BRC07261KL
MFR.Part #
RT1206BRC07261KL
JLCPCB Part #
C870001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS