RT0402CRE07649RL
MFR.Part #
RT0402CRE07649RL
JLCPCB Part #
C2120443
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS