AC0603JR-10130KL
MFR.Part #
AC0603JR-10130KL
JLCPCB Part #
C6117778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS