RK73H1ERTTP1052F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1052F
JLCPCB Part #
C4235117
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS