RT0402CRD0793K1L
MFR.Part #
RT0402CRD0793K1L
JLCPCB Part #
C4145141
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS