RT0603BRD0732K8L
MFR.Part #
RT0603BRD0732K8L
JLCPCB Part #
C861324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS