ERJ-H2GJ623X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ623X
JLCPCB Part #
C4004682
Description
-55℃~+175℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS