RT0402BRE0737R4L
MFR.Part #
RT0402BRE0737R4L
JLCPCB Part #
C853242
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS