FMP-50FR-52-38R3
MFR.Part #
FMP-50FR-52-38R3
JLCPCB Part #
C1748010
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS