RT0402BRB0732R4L
MFR.Part #
RT0402BRB0732R4L
JLCPCB Part #
C6288215
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS