RT0402BRE0724K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRE0724K3L
JLCPCB Part #
C853156
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS