RC1210FR-071K62P
MFR.Part #
RC1210FR-071K62P
JLCPCB Part #
C5862791
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS