AA2010JK-07180RL
MFR.Part #
AA2010JK-07180RL
JLCPCB Part #
C2134874
Description
-55℃~+155℃ 150V 180Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS