RT1206DRE0726K7L
MFR.Part #
RT1206DRE0726K7L
JLCPCB Part #
C3953590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS