RT0402BRD0719R6L
MFR.Part #
RT0402BRD0719R6L
JLCPCB Part #
C852591
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS