AA1218JK-07150RL
MFR.Part #
AA1218JK-07150RL
JLCPCB Part #
C4063977
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS