AA1218JK-0791RL
MFR.Part #
AA1218JK-0791RL
JLCPCB Part #
C4349384
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS