SMAJ40A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ40A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C5754713
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 40V 44.4V 6.2A 64.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS