SG73P1ETTP100G
MFR.Part #
SG73P1ETTP100G
JLCPCB Part #
C4174518
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS