PE1206FRM470R015L
MFR.Part #
PE1206FRM470R015L
JLCPCB Part #
C875667
Description
15mΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS