RT0402BRC0749R9L
MFR.Part #
RT0402BRC0749R9L
JLCPCB Part #
C7353410
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS