SR2512MK-072K7L
MFR.Part #
SR2512MK-072K7L
JLCPCB Part #
C2137811
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS