RT0805FRE0712K1L
MFR.Part #
RT0805FRE0712K1L
JLCPCB Part #
C869174
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS