RT0402BRB07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRB07220RL
JLCPCB Part #
C5897024
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS