RT0805WRB0756K2L
MFR.Part #
RT0805WRB0756K2L
JLCPCB Part #
C4076877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS