AA1206JR-07910KL
MFR.Part #
AA1206JR-07910KL
JLCPCB Part #
C2116581
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS