AA0805FR-07140RL
MFR.Part #
AA0805FR-07140RL
JLCPCB Part #
C2099765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS