AC1210FR-072K37L
MFR.Part #
AC1210FR-072K37L
JLCPCB Part #
C230162
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS