RC2512JK-7W1R2L
MFR.Part #
RC2512JK-7W1R2L
JLCPCB Part #
C7276711
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS