AA1206FR-071R58L
MFR.Part #
AA1206FR-071R58L
JLCPCB Part #
C2128244
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS