FMP100JT-52-270K
MFR.Part #
FMP100JT-52-270K
JLCPCB Part #
C6197050
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS