RSF5WSJB-91-7K5
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-7K5
JLCPCB Part #
C3543416
Description
-55℃~+155℃ 5W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS