RSF3WMJR-73-1K5
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-1K5
JLCPCB Part #
C1767284
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS