RSF5WSJB-91-75K
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-75K
JLCPCB Part #
C1398217
Description
-55℃~+155℃ 5W 75kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS