AC1206FR-071R87L
MFR.Part #
AC1206FR-071R87L
JLCPCB Part #
C229434
Description
-55℃~+155℃ 1.87Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS