RSF5WSJB-91-1R2
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-1R2
JLCPCB Part #
C1398794
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS