KNP700JB-91-180R
MFR.Part #
KNP700JB-91-180R
JLCPCB Part #
C1401699
Description
-40℃~+200℃ 180Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS