RT0603WRB0716K5L
MFR.Part #
RT0603WRB0716K5L
JLCPCB Part #
C4353157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS