KNP500JT-91-5R6
MFR.Part #
KNP500JT-91-5R6
JLCPCB Part #
C1401265
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS