RSF50SJT-PN33K
MFR.Part #
RSF50SJT-PN33K
JLCPCB Part #
C1377976
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS