RSF50SJT-PN39K
MFR.Part #
RSF50SJT-PN39K
JLCPCB Part #
C3414977
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS