MF0207FRE52-976K
MFR.Part #
MF0207FRE52-976K
JLCPCB Part #
C1744838
Description
-55℃~+155℃ 600mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS